Gogo Topless

Krásné dívky tancují pouze v plavkách, jejich tělo se smyslně vine do rytmu hudby a během této produkce odhalí poprsí. Tanečnice nahoře bez jsou na diskotékách a v klubech velmi efektivní program, který zpříjemní každou noc. Dívky vystupují obvykle v intervalu dvacet nebo třicet minut.

Od 1 300Kč

Dámský Striptýz

Krásná a sexy dívka se v rytmu hudby postupně obnaží. Dokonalý zážitek, na který se zkrátka nedá zapomenout! Ne náhodou je dámský striptýz nejoblíbenější show na vaši oslavu, rozlučku se svobodou, diskotéku. Žhavé vystoupení skvěle navodí atmosféru i ve vaší restauraci či hospůdce.

Od 1 500Kč

Pánský Striptýz

Urostlý muž, který se postupně svlékne. Přítomné ženy kus svalnatého chlapa dokáže ve vteřině rozpálit a náležitě pobavit. Přejete si vojáka, policistu, námořníka nebo Jamese Bonda? Pánský striptýz je velmi populární na dívčích rozlučkách se svobodou, diskotékách a jiných oslavách.

Od 2 000Kč

Amercký Tanečník

Americký tanečník je mužská verze Go-Go tanečnice. Jeho úlohou je však nejen zaujmout svým pohybovým umem, ale také svým postupným odhalováním. Čekáte u vás v podniku dámskou návštěvu? Pak nemůžete s americkým tanečníkem šlápnout vedle.

Délka vystoupení 4 x 30 minut

Od 1 500Kč

Autoerotika

Striptérka se před zraky všech přítomných diváků začne sebeuspokojovat a pomáhá si k tomu oblíbenými erotickými pomůckami. Občas je do show zapojen i nic netušící přihlížející, který si tak odnese nevšední intimní zážitek. Autoerotika je žhavá zábava pro náročné.

Od 2 000Kč

Lesbo Show

Smyslné a velmi erotické vystoupení dvou dívek co se rády mazlí. Občas do své hry blíže zasvětí i některého ze šťastných mužů. Jindy může být vyzvána ke spolupráci i žena z publika. Pokaždé však společně splynou takřka v jedno dokonalé nahé tělo. Program je vhodný pro jakoukoliv, z pravidla pánskou, společnost.

Od 3 500Kč

Lesbo Show Extrem

Tento program je opravdu velmi výjimečný a jen pro odvážné! Vášnivé XXL kočky předvedou hrátky, jaké si ani neumíte představit. Věk aktérek je v tomto případě vedlejší, sexappeal tkví v jejich kyprých tvarech, s nimiž umí hotové zázraky. Publiku spadne brada, oči se zalijí slzami, na tohle nikdy nezapomenou!

Cena Lesbo show extrém závisí na váze účinkujících

Trawestie Show

Travesti show je jedno z mála kulturních vystoupení které se hodí úplně kamkoliv. Od firemních oslav přes plesy, diskotéky, oslavy narozenin až po motorkářské srazy. Na vlastní oči máte možnost vidět elitu šoubyznysu pěkně pohromadě. Mezi ty nejoblíbenější hvězdy patří Helena Vondráčková, Lucie Bílá, Hana Zagorová, Eva Pilarová, Tina Turner, Madonna, Whitney Houston, Gloria Gaynor nebo Olga Šípková.

Od 6 000Kč

Barmanská Show

Tak to je mela! Barmani z Čech i z Evropy předvádějí akrobatické kousky se svým pracovním náčiním a spojí tak příjemné s užitečným. Alkohol se nemusí jen pít, na to přijde řada hned poté, co vám jeden nebo více barmanů ukáže, co všechno se dá s takovou lihovinou dělat. Ve chvíli, kdy už davy šílí, přejdou barmani k Fire show, tzv. ohnivé show. Ve vteřině se promění v kouzelníky, kteří plivají oheň, žonglují s hořícími lahvemi a to vše přímo před vašimi zraky. Tento program se hodí do interiéru i exteriéru.

Od 4 000Kč

Body Painting

Bodypainting nejčastěji probíhá na topless, tedy polonahé tělo modelky. Pro akce decentnějšího rázu je možné malovat přes plavky. Umělec může využít jakoukoliv část dívky od hlavy až k patě a představivosti se meze nekladou. Motivy lze plně přizpůsobit vašim požadavkům. Pokud si budete přát, dílo lze přivést k dokonalosti za využití různých doplňků, paruk, šátků, nalepovacích kamínků atd. Po dohodě jsme též schopni zajistit různé kostýmu, které malbu ještě více umocní.

Od 3 000Kč

Duo Strip

Společné vystoupení striptéra a striptérky, které vždy skončí jejich úplnou nahotou. Dvojice si sama zvolí, jakou formou publikum přivede do víru extáze. Bude to smyslná, romantická, svůdná nebo dynamická show? Zkuste a uvidíte. Jejich cíl je vždy stejný, ukázat půvab nahého mužského i ženského těla.

Od 3 000Kč

Kontakt

Mobil: +420 602 291 071 / Email: info@tanecnicepraha.cz