Nabídka práce Go-Go Topless tanečnice

Často se bavíš v klubech a většinu noci prohýříš na parketu? Co kdybychom ti řekli, že u toho můžeš ještě vydělávat ! Pokud jsi ráda v dobré společnosti a tanec je tvým koníčkem, je práce Go-Go Topless tanečnice pro tebe přesně to pravé. Zábava a práce jde dohromady, přesvědčit se o tom můžeš právě u nás ! Čím lepší jsi, tím víc si vyděláš. Neváhej a přidej se k nám ! Min. 1 000 Kč za večer (+ tipy cca 2 500)

Často kladené otázky:

Jaky je rozdíl mezi Go-Go Topless tanečnicí a Go-Go tanečnicí?

Go-Go Topless tanečnice se liší pouze tím, že na konci svého vystoupení (zpravidla 5 minut) tancují nahoře bez. Naše tanečnice působí zejména v Music Clubu Zlatý Strom v Praze, ale také na dalších místech.

 

Kdo je Go-Go Topless tanečnice?

Go-Go tanečnice vystupují na diskotékách či v barech a věnují se pouze tanci. V žádném případě se nejedná o placené společnice, nenabízejí žádné sexuální služby, nejedná se o striptýz a jakékoliv náznaky prostituce jsou u nás zakázány. Go-Go Topless tanečnice se liší pouze tím, že na konci svého vystoupení si na posledních 5 min sundavají pouze podprsenku. Naše tanečnice působí zejména v Music Clubu Zlatý Strom v Praze, ale také na dalších klubech.

 

Kolik si u nás vyděláte?

Průměrné výdělky se pohybují okolo 40 tisíc korun měsíčně, ale záleží na počtu odpracovaných směn. Plat se odvíjí také od místa. Ve Zlatém Stromě se jedná o 1 000Kč za směnu+tips, v jiných podnicích 800-900Kč za směnu+tips. Tips jsou peníze, které dostanete od hostů za to, že se jim líbí váš tanec. Jsou jen vaše a může se klidně jednat až o 4000Kč za večer ! Pracovat u nás můžete jako stálá tanečnice nebo brigádně, záleží na dohodě.

 

Jaká je pracovní doba a rozpisy směn?

Tančí se od 20:30-2:30h nebo od 23-5h v intervalech 30 minut tance a 30 minut volna. Pauzu můžete strávit dle svého přání, ale neměla byste opouštět podnik. Rozpisy směn se připravují po vzájemné dohodě a to vždy na 14 dní dopředu. Námi zprostředkované podniky jsou většinou otevřené každý den, proto není problém vybrat si na práci jakékoliv dny v týdnu

 

Jaký je věk tanečnic?

Na věku nezáleží, tanečnice však musí být zletilá a přiměřeně atraktivní ! Nejčastěji se věk našich tanečnic pohybuje od 18 do 30 let.

 

Jak začít, když nemám zkušenosti s Go-Go tancem?

Nedostatek zkušeností není překážkou. Každá začínající tanečnice od nás dostane dva taneční kostýmy a zaučí ji zkušenější kolegyně. Při jednom vystoupení tančí zpravidla až osm dívek současně, takže se počáteční nervozita snadno ztratí. Jediné, co potřebujete, jsou vlastní boty, pro začátek stačí obyčejné vysoké kozačky nebo lodičky na podpatku, nejlépe černé.

 

Pokud máte zájem o tuto práci, stačí zavolat na číslo 602 291 071 nebo poslat email a může se z Vás stát tanečnice !

Jméno:
Email:
Mobil:
Zpráva:
Kontakt

Mobil: +420 602 291 071 / Email: info@tanecnicepraha.cz